شماره تماس : 05138922649

آدرس: مشهد، بلوار هفت تیر، هفت تیر ۴، پلاک ۳۸

info@sayalkhavar.ir

شماره تماس : 05138922649

Factory hero

درباره سیال خاور

About Usساخت و ساز با ما، آرامش و اطمینان از شما

شرکت مهندسی سیال خاور فعالیت خود را در زمینه  پیمانکاری تاسیسات مکانیکی و الکتریکی و ساختمانی با بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجودبیش  از20 سال است که  آغاز نموده است.
این شرکت با تلاش نیرو های انسانی متعهد و مهندسین خبره و با تجربه و آشنائی با آخرین فناوری های علمی روز جهان در صنعت اعلام و اطفا حریق و عضویت در سازمان های بین المللی همانند و  روز جهان به عنوان یکی از مجرب ترین پیمانکاران در پروژه های متعدد از جمله نفت و گاز ، پتروشیمی ، نیرو گاه ، کارخانجات صنعتی و پروژه های ساختمانی بلند مرتبه ، اداری ، تجاری و اقامتی ارائه و اجرا نماید.
در شرکت سیال خاورسیستم ها با بهره گیری از مدرن ترین استانداردهای روز دنیا و نرم افزارهای مربوطه صورت گرفته و با ارائه محصولات داخلی و خارجی معتبر و خدمات پس از فروش با کیفیت در راستای رضایت مشتری گام بر می دارد.

مدیرعامل سیال خاور:آرش تیموری

hero 01 min

12 سال تجربه

10

سال تجربه

Untitled 1 min4

چرا ما؟؟

??Why Usسیال خاور مفتخر است تامین قطعات و خدمات بسیاری از سازمان های دولتی ، نیروگاه ها ، پالایشگاه ، برج های اداری ، مسکونی و تجاری را در رزومه خود دارد.

یک شرکت ساخت و ساز متنوع است و متشکل از تیم هایی از افرادی است که در صنایع خود اثبات شده اند. همه برای طراحی ، ساخت ، حمل و نقل ، بهره برداری ، و نگهداری پروژه ها در سراسر ایالات متحده تلاش می کنند. اما ما معتقدیم که پروژه ها بیش از بتن و فولاد است. ما برای مشتریان و نظر آن ها ارزش قائل هستیم و سعی می کنیم انتظارات را برآورده کنیم.

ارزش اصلی ما

Our Core Valueاعتقاد داريم که با تمرکز برروی اصول گفته و پیشرفت سالانه قابليت‌های فنی و اجرايی خود در صنعت و پروژه های تاسیسات مکانیکی و الکتریکی زیر بنائی کشور، جزء شرکت‌های مطرح و پيشرو باقی خواهیم ماند و آماده‌ایم تا همچون گذشته در برآورده ساختن انتظارات و نياز کارفرمایان کشور، تعهد خود را به عالی ترين وجه ممکن ایفا نماييم .

شرکت مهندسی سیال خاور فعالیت خود را در زمینه پیمانکاری تاسیسات مکانیکی و الکتریکی و ساختمانی با بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجودبیش از20 سال است که آغاز نموده است.

ارتباط با ما

آدرس: مشهد، بلوار هفت تیر، هفت تیر ۴، پلاک ۳۸

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت سیال خاور محفوظ است. طراحی و توسعه توسط طراحی سایت مشهد - بهیان